bg_image

Hakkımızda

Maden Haritaları, 2010 yılında uzman kadrosuyla faaliyete başlamış profesyonel bir Mühendislik firmasıdır.

Ülke genelindeki yatırımların gerçekleştirilmesinde faaliyet konusuna bağlı olarak mühendislik süreçlerinde işletme öncesi ve işletme dönemine kadar alınması gereken tüm serbestlik, onay, ruhsat ve benzer izinlerin alınması süreçlerine ilişkin danışmanlık hizmeti vermektedir.

Kurucularının uzun yıllara dayanan özel sektör tecrübelerinin olması ve içinde oldukları maden sektörünün sıkıntılarını birebir yaşamış olmaları ve madencilikle ilgili kanun ve mevzuatlara hakimiyetleri hizmet verdikleri firmaların taleplerini en kısa süre içerisinde karşılamasını sağlamıştır.

Tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak verdiği hizmetlerde ilk günkü heyecanıyla sürdürdüğü profesyonellik anlayışı ile daima en mükemmeli hedeflemiştir. Bu mükemmellik anlayışından dolayı kısa sürede bir çok firma ile çalışarak önemli projelere imza atmıştır.

Deneyimli ve uzman personeli ile hızla gelişen madencilik sektöründe dünyadaki ve Türkiye’deki tüm gelişmeleri takip etmekte ve müşterilerine bu konuda en iyi hizmeti vermektedir.

Kadrosunda bulunan uzman personellerin yanında, kendisi gibi alanında uzman, dürüstlüğü ve profesyonelliğini kanıtlamış bir çok firmayla yaptığı işbirliği ile de müşterilerine geniş yelpazede çözüm fırsatları sunmuştur.

image
Hakkımızda